+420 605 526 635 jitka.strouhalova2@email.cz

Objednání služeb

Jak si objednat realizaci zahrad a údržbu zeleně

Pokud Vás naše nabídka zaujala a uvažujete o tom, že byste svou zahradu přetvořili k lepšímu nebo ji od základu překopali, stačí jen zavolat na naše telefonní číslo 605 526 635 a objednat si návrh, realizaci nebo pravidelnou údržbu Vaší zahrady. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Čím se řídíme při práci

Při realizaci a údržbě zahrad je nejdůležitější umět se vcítit do představ zákazníka a převést jeho nápady na papír a následně i do skutečnosti, zároveň je ale umět citlivě zkrotit tam, kde by byly technicky nerealizovatelné nebo by překračovaly možnosti, které prostor zahrady poskytuje. Realizace zahrady je tedy proces, který musí skloubit poměrně velké množství požadavků různého typu, a my jsme tady od toho, abychom všem těmto požadavkům učinili zadost a dovedli celou práci ke skvělému výsledku. Naším cílem je, aby byli naši zákazníci maximálně spokojení a aby se jejich zahrada stala prostorem, ve kterém se jim bude příjemně trávit volný čas a který začne neodmyslitelně tvořit součást jejich domova. Zavolejte na naše telefonní číslo a svěřte realizaci nebo údržbu své zahrady do rukou profesionálů!

Jak probíhá spolupráce

Jakmile nás kontaktujete a sdělíte nám první náčrt Vaší poptávky (ať už jde o realizaci zahrady nebo její pravidelnou údržbu), Vaši zahradu po domluvě s Vámi navštívíme, abychom si udělali konkrétní představu o jejích dispozicích, vyslechneme Vaše podrobné požadavky a uděláme Vám první předběžnou cenovou nabídku. Následně zhotovujeme konkrétní návrh zahrady a jakmile je to možné, přistoupíme k jejímu samotnému budování. Délka kompletní realizace zahrady závisí na náročnosti a velikosti celé zakázky. Realizace začíná obvykle provedením některých přípravných prací a následuje výsadbou zeleně a položením trávníku.